החלפת מנעול לתיבת דואר

החלפת מנעול דואר

מנעול לתיבת דואר

תיבת הדואר נמצאת בבניין משותף, בניין פרטי  או במקבץ של תיבות דואר בדרך כלל במושבים וישובים קטנים ואנו נתקלים בה מדי יום. פתיחת תיבת הדואר מתבצעת  על ידי מפתח במטרה לאסוף את המכתבים שלנו. קיימים מספר תיבות דואר שונות עם מנעולים שונים קיימים גם מנעולים ייעודיים של דואר ישראל. המנעול תיבת דואר פשוט הוא בעל קוטר של 19 מ"מ כשהסטנדרט הוא של 16, 20 או 30 מ"מ. ניתן לרכוש בחנויות טמבור השונות. קיים גם מנעול תיבת דואר של רשות הדואר ששונה במעט מאותם מנעולים שציינו. הוא אומנם מגיע בקוטר סטנדרטי של 16 מ"מ אך האורך שלו קצר יותר ועומד על 7 מ"מ בלבד.

האם ניתן להחליף
מנעול לבד?

במקרה של החלפת מנעול דואר או פריצה של המנעול ניתן כמובן להחליף מנעול לבד או באמצעות מנעולן מקצועי. מנעולים של תיבות דואר הינם פשוטים למדיי ואינם לספק את אותה רמת האבטחה הנדרשת מדלתות הכניסה לבית או למחסן. חשוב לזכור שמפתח לתיבת הדואר ניתן גם לשכפול אז אם איבדתם אחד משני המפתחות של תיבת הדואר רוצו לשכפל את המפתח כי בפעם הבאה שתאבדו את המפתח האחרון תצטרכו להזמין פורץ מנעולים ואז המחיר להחלפת מנעול יהיה יקר יותר.

מתי נחליף מפתח של תיבת הדואר?

מנעול של תיבת דואר לא נפתח– התרחיש הנפוץ ביותר

מנעול של תיבת דואר נשבר– פעולות סגירה ופתיחה מרובות של תיבת הדואר עשויות לגרום לשבירת המנעול עם הזמן.

אובדן מפתחות – המפתחות של תיבת הדואר הלכו לאיבוד.

מעבר דירה/משרד –החלפה של המנעול במגיע יחד עם 2 מפתחות בדרך כלל.

החלטתם להזמין מנעולן מקצועי בדקו את הפרטים הבאים
בדקו שמדובר במנעולן מורשה, מקצועי, תבדקו את חוות הדעת עליו באתרים כמו איזי וגוגל, חשוב לכם שתקבלו שירות מקצועי ואחריות וכך תמנו מעוגמת נפש מהזמנת מנעולן שאינו בקיא שיגרום לכם יותר נזק מתועלת.

מחיר החלפת מנעול של תיבת דואר – כמה עולה?

בצעו והשוו מחירים, ניתן לקבל הצעת מחיר גם בטלפון, צלמו את המנעול שאתם רוצים להחליף ושלחו למנעולן תמונה בווצאפ ותקבלו הצעת מחיר מדויקת לביצוע העבודה שהנכם מבקשים.

מחיר החלפה והתקנה של מנעול תיבת דואר בבניין או בבית משותף –  250 ₪

תיקון מנעול של תיבת דואר שנשבר/לא מסתובב 200-300 ₪

פריצה/החלפה מנעול דואר        300 ש"ח 

לקוח מרוצה זו האסטרטגייה העסקית שלנו !

Open chat
מנעולן 10- שירות מנעולנות🔒
שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות של, בית🏠רכב🚗 כספות📓 במחירים הוגנים לכל כיס.שרות בכל שעה 🕣(לא בשבת)
×