החלפת צלינדר לדלת

החלפת צלינדר בנתניה

איך מחליפים צלינדר לדלת ?

צלינדר לדלת הוא מכשיר גלילי המסתובב סביב ציר כדי להזיז תפס או בריח. הבוכנה שבגליל הדלת היא מה שמניע את הדלת, על ידי ניתוק התפס או הנעילה. חשוב לציין כי ישנם מספר סוגים וגדלים שונים של צלינדרים לדלתות שונות, המסווגים בדרך כלל לפי השימוש בהם למבני מגורים או מסחר. לדוגמה, צילינדרים למגורים אינם משמשים בדרך כלל למבנים מסחריים מכיוון שהם בעלי קוטר קטן יותר ומחזורי הפעלה קצרים יותר. כדי להחליף אותו בחדש עליך להסיר את הישן ולהתקין את החדש עם החומרה המתאימה לו.

איך מחליפים צלינדר רב בריח

האם ניתן להחליף מנעול לבד?

בהחלט שכן לא חייב להזמין מנעולן שיחליף לכם, אך נדרש רקע טכני בסיסי וכלים ייעודיים לכך, ראשית יש לזהות את הצילנדר המתאים ולרכוש אותו טרם פירוק הצלינדר הישן על מנת שלא תישארו עם דלת ללא יכולת נעילה. עם זאת, חשוב לוודא שההחלפה תספק את אותה רמת בידוד ובטיחות כמו גליל הדלתות המקורי.כשאתה שוקל להחליף את צלינדר הדלת, יש לדעת כמה דברים. עליך לוודא כי ההחלפה תספק את אותה רמת בידוד ובטיחות כמו הדלת המקורית שלך. זה צריך להיות בעל תכונות כמו איטום מזג אוויר ומנעולים עמידים בפני ילדים.

לחילופין רוצים להזמין מנעולן שיחליף לכם את הצלינדר באופו מקצועי? בשביל זה אנחנו כאן, מנעולן 10 נותנים שירות בכל איזור השרון והמרכז זמינים 24/6 לכל בעיה, אל תהססו להתקשר 

שלבים בביצוע החלפת הצלינדר ?

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתתחיל.

ראשית, ודא שהדלת פתוחה לצד בכדי שתהיה גישה לברגים האוחזים את בית הצלינדר הסרת הצילינדר הישן. תזדקק למברג ראש פיליפס ומפתח כדי להחליף את הגליל. החלפת גליל דלתות היא משימה פשוטה יחסית. ישנם מספר שלבים שיש לקחת בחשבון לפני שאתה לוקח על עצמך פרויקט זה.

  1. בחר את סוג הצלינדר שאתה צריך המתאים לדלת שלך.

  2. ודא שהדלת תיפתח כאשר התפס משתחרר

  3. אתר את מיקום מנגנון הנעילה.

  4. הסר את הברגים או הברגים המחזיקים את הגליל הישן במקומו.

  5. השתמש במברג כדי לשחרר ולהסיר את המנעול הישן במקרה שהוא מוחזק על ידי ברגים או ברגים

  6. החלק את המנעול החדש למקומו וחזק אותו בעזרת מברג.

מחיר החלפת צלינדר ?

אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים לפני שאתם מזמינים אליכם מנעולן. בצעו והשוו מחירים, ניתן לקבל הצעת מחיר גם בטלפון, צלמו את המנעול שאתם רוצים להחליף ושלחו למנעולן תמונה בווצאפ ותקבלו הצעת מחיר מדויקת לביצוע העבודה שהנכם מבקשים..אנו מתחייבים על מחיר הוגן במחיר השוק והכי חשוב שירות 10 הרי אנחנו מנעולן 10 ולא רק כמספר.

לבסוף המחיר תלוי בסוג הצלינדר ואיכותו.  

לקוח מרוצה זו האסטרטגייה העסקית שלנו !

Open chat
מנעולן 10- שירות מנעולנות🔒
שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות של, בית🏠רכב🚗 כספות📓 במחירים הוגנים לכל כיס.שרות בכל שעה 🕣(לא בשבת)