מנעולן בלב השרון

מנעול חשמלי וקודן לשער

התקנת קודן ואינטרקום לדלת כניסה

הכנת תשתית לאינטרקום

למערכת אינטרקום ביתי חשיבות רבה בשמירה על ביטחונם ופרטיותם של דרי הבית. בשנים האחרונות חלה התקדמות בטכנולוגיה של מערכות האינטרקום וכיום יודעות המערכות לספק לנו נוחות ובטחון ברמה גבוהה מאי פעם.

על מנת לחסוך בעלויות ההתקנה של מערכת האינטרקום, קבלת מראה אסתטי יותר ואמינות לאורך שנים יש להתכונן מראש:

הכנת תשתית למערכת אינטרקום לבית פרטי – יש להעביר צנרת מאזור שער הכניסה, מהאזור שבו נרצה להתקין את האינטרקום, עד לארון התקשורת אשר נמצא בתוך הבית ולהשחיל דרכה כבל פיקוד 8 גידים
למערכות אינטרקום. (בבתים חדשים ובבתים בשיפוץ, יש לוודא עם החשמלאי את פריסת התשתיות למערכות המתח הנמוך.

מנעול חשמלי לדלת

מנעול חשמלי בשער – יש לוודא שבשער הכניסה לבית מותקן מנעול חשמלי או שישנו מקום לחבר מנעול חשמלי. מערכת האינטרקום מספקת זרם למנעול החשמלי וכך מבטלת את הנעילה.

שקעים חשמליים פנויים בארון התקשורת/ארון חשמל – יש לוודא שישנם לפחות שני שקעים פנויים שנוכל לחבר את ספקי הכוח של מערכת האינטרקום הביתית

התקנת אינטרקום

מסך אינטרקום נוסף – במידה ונרצה לחבר מספר מסכים למערכת האינטרקום, נצטרך להכין תשתית לחיווט, דומה לסעיף 1 בכל אחת מן הנקודות בהן נרצה לחבר מסך אינטרקום נוסף

ביצוע של הכנות אילו מראש, יוזיל משמעותית את מחיר התקנת מערכות האינטרקום בביתכם ויביא לתוצאה אסתטית יותר ואמינה לאורך זמן. מחפשים מתקין אינטרקום או מנעול חשמלי? מחפשים פתרונות אבטחה אחרים לבית או למשרד? מצלמות או מערכת אינטרקום?

מנעולן 10 משווק ומתקין את כל המוצרים הנדרשים בתחום של מצלמות, מנעול חשמלי ואלקטרומגנטי גלאים ומערכות כריזה. 

מנעולן 10 במרכז ובשרון
5/5

שאלות נפוצות?

מחיר הצילינדרים נע בין 250 ל 900 ₪ כמובן המחיר משפיע על האיכות.

חשוב להבין שלא כל בעיה במנעול דורשת פריצה של דלת וזה תלוי במורכבות הבעיה ובסיטואציה שבה אנו נמצאים. ככל שהמנעול מורכב יותר כך הפריצה תהיה מורכבת יותר ותיקח יותר זמן, פריצה פשוטה תמשך כ-עשר דקות.

אפשר לנסות לשמן את הלשונית בשמן  WD40, אולם זה לא פותר את הבעיה לצמיתות וכדי להחליף את המנגנון הפגום.

אם אין מפתח יש לפרוץ את המנעול או לחילופין לקדוח אותו .לאחר הקידוח, פרק את אום חיזוק הלשונית והוצא את אום חיזוק המנעול, הכנס את המנעול למקומו וחזק את האום, החזר את הלשונית למקומה והדק את אום חיזוק הלשונית.

לקוח מרוצה זו האסטרטגייה העסקית שלנו !

Open chat
מנעולן 10- שירות מנעולנות🔒
שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות של, בית🏠רכב🚗 כספות📓 במחירים הוגנים לכל כיס.שרות בכל שעה 🕣(לא בשבת)