מנעולן 10

מנעולן בכפר סבא

Kfar Saba Coa 1

תוכן עניינים

שירות החלפת מנעול וצלינדר בכפר סבא

לעתים קרובות נדרשים שירותי מנעולן כמו שכפול מפתחות ואיסוף מנעולים כאשר אנשים ממקמים את המפתחות שלהם במקום, נועלים את עצמם מחוץ לרכבם או רוצים להחליף את המנעולים לביתם.

מנעולן הוא אדם שעובד עם מנעולים והתקני אבטחה אחרים. הם יכולים להיות פשוטים  או מורכבים להתקנה ופריצה. חלק מהמנעולים בעלי אבטחה גבוהה ואחרים מתמחים בהעתקת מפתחות לנכסים למגורים או מסחר. מנעולן מקצועי מספקים אבטחה לאנשים על ידי יצירה ותיקון של מנעולים שלא ניתן בלעדיהם.

האחריות הראשונה של המנעולנים היא לבנות או לתקן מנגנוני מנעולים לבתים, מכוניות או כל סוג אחר של נכס שצריך לאבטח. הם גם מסייעים במתן אבטחה על ידי התקנת נפילות, מערכות כניסה ללא מפתח ומערכות נעילה ממוחשבות.

מכירים את האירוע?

חזרתם הביתה ואתם לפתוח את דלת הבית, אבל המפתח לא נמצא עליכם ואין לכם מושג היכן הוא. זהו רגע מתסכל ומלחיץ. לאחר ניסיונות חיפוש אתם מתייאשים ומחפשים בגוגל מנעולן בכפר סבא לפרוץ לכם את הצלינדר.

אז בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, מוזמנים לתקשר אלינו ולקבל שירותי מנעולן אמין ומקצועי במחירים סבירים.

מקצועיות הינה דבר חשוב מאוד  כאשר אתם מזמינים מנעולן בכפר סבא לתיקון דלתות או החלפת מנגנון לדלת, הניסיון הוא פרמטר המרכזי בבחירת מנעולן בכפר סבא בעל ניסיון של שנים שיודע לעשות את הדברים במהירות ויעילות וללא נזק מיותר!

  השירותים שלנו:

פריצת רכבים, פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת מחסנים, התקנת מנעול כספת עליון ג'ואל ורב-בריח, תיקון דלתות, , החלפת מנגנון לדלת שריונית חוסם, החלפת מנגנון לדלת רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת כניסה, תיקון דלתות ממ"ד, החלפת מנעול תיבת דואר, החלפת ידיות לדלתות פנים וחוץ, החלפת צילינדר מסוגים כגון: מולטילוק, מגנום, רב-בריח ועוד תיקון חלונות ממ"ד.

חפשו מנעולן בכפר סבא מוסמך – הוכחה שמנעולן המציע את שירותיו למד את המקצוע ומחזיק בתעודת מנעולן המעידה על כך.

אם אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן אמין ומנוסה בכפר סבא, התקשרו עכשיו!

מנעולן כספת רב בריח
מנעול כספת בדלת רב בריח

השירותים שלנו

מנעולן בכפר סבא

כל שירותי מנעולנות ופריצה-אכן זו המומחיות שלנו ומובטח לך שירות מקצועי ואמין. אז לפני שאתם בוחרים מנעולן תבררו טוב טוב...

החלפת צלינדר בכפר סבא

אנו מספקים שרותי  החלפת צלינדר בכפר סבא לדלתות פנים ודלתות וחוץ, החלפת צילינדר לא מתאים או בצורה לא מקצועית תגרום נזק  לדלת - בחרו מנעולן מקצועי!

פורץ כספות בכפר סבא

פריצת כספות הוא מקצוע של מומחים, מרבית התקלות יאופיינו במנעול תקול או בקוד שלא פותח את הכספת אם מפאת תקלה טכנית או ששכחנו את המספר הקוד.

פורץ מנעולים בכפר סבא

לא נעים להנעל מחוץ לבית או לרכב או לחילופין המפתח לא פותח את הדלת, במצב הזה, אין לנו ברירה אלא לחפש מנעולן מקצועי.

פורץ רכבים בכפר סבא

דלת הרכב נסגרה והמפתח בפנים? אל תחששו,לצערנו זה קורה לרבים מאיתנו ככל הנראה תזדקקו מנעולן שיפרוץ לכם את הרכב.

תיקון דלת בכפר סבא

דלתות נשחקות עם הזמן עקב שימוש ולעיתים יופיעו תקלות תוכלו לתקן לבד. ולעיתים תצטרכו מומחה שיתקן עבורכם.

שאלות ותשובות

מחיר הצילינדרים נע בין 250 ל 900 ₪ כמובן המחיר משפיע על האיכות.

חשוב להבין שלא כל בעיה במנעול דורשת פריצה של דלת וזה תלוי במורכבות הבעיה ובסיטואציה שבה אנו נמצאים. ככל שהמנעול מורכב יותר כך הפריצה תהיה מורכבת יותר ותיקח יותר זמן, פריצה פשוטה תמשך כ-עשר דקות.

אפשר לנסות לשמן את הלשונית בשמן  WD40, אולם זה לא פותר את הבעיה לצמיתות וכדי להחליף את המנגנון הפגום.

אם אין מפתח יש לפרוץ את המנעול או לחילופין לקדוח אותו .לאחר הקידוח, פרק את אום חיזוק הלשונית והוצא את אום חיזוק המנעול, הכנס את המנעול למקומו וחזק את האום, החזר את הלשונית למקומה והדק את אום חיזוק הלשונית.

מנעולן
5/5

שירותים נוספים

מנעול חשמלי וקודן לשער

התקנת קודן ואינטרקום לדלת כניסה הכנת תשתית לאינטרקום למערכת אינטרקום ביתי חשיבות רבה בשמירה על ביטחונם ופרטיותם של דרי הבית. בשנים האחרונות חלה התקדמות בטכנולוגיה של מערכות האינטרקום

לחצו כאן

מנעולן באבן יהודה

מתקן דלתות ופורץ מנעולים באבן יהודה נגנב לכם התיק  ובתוכו המפתח לבית , איבדתם את המפתח לדלת הכניסה או את המפתח לרכב? רגע לפני שאתם

לחצו כאן

מנעולן בהוד השרון

החלפת צלינדר בהוד השרון החלפת מנעול צילינדר בהוד השרון, נתחיל בכך שהצלינדר הנפוץ כיום הוא אחד המנעולים המוכרים, קיימים  סוגים שונים של צילינדר כגון מנעולי

לחצו כאן

אזורי שירות

מנעולן 10- שירותי מנעולנות מיגון ואבטחה 
המפתח לשקט שלך!

תפריט נגישות

פנו אלינו
מנעולן 10- שירות מנעולנות
במה אוכל לעזור
שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות של, בית,רכב, כספות, במחירים הוגנים לכל כיס.שרות בכל שעה לא בשבת)
השאירו הודעה ואתקשר מיד כשאתפנה.
יעוץ חינם 0557226324
אתר :
www.manulan10.co.il