מנעולן 10

מנעולן בחריש

חריש 881x1024

תוכן עניינים

תיקון דלת בחריש

מנעולן בחריש נותן שירותי מנעולנות ופריצה של בחריש  ומחייבים אותנו לתת מענה לכל בעיה  כגון החלפת צלינדר בחריש, פריצת רכבים וכספות ועוד. מנעול הנעילה לדלת או במונחו המקצועי והיותר מוכר צלינדר הוא למעשה מנעול  הפועל באופן מכני כאשר מסובבים את המפתח לפתיחה או סגירה.
תעודת מנעולן מורשה: הידעתם או לא ידעתם ? עכשיו אתם יודעים !
יש מנעולנים היום שעובדים ללא תעודת מנעולן מורשה,

חשוב מאוד לא להכניס בן אדם שלא עבר הכשרה מקצועית לביתכם, מכיוון שמנעולן שלא עבר הכשרה מקצועית יכול לגרום נזק חמור יותר ממה שקיים לדלת.
זה אומר שזה לא יכול להיות כל אחד.

אדם לא מיקצועי  יכול להיות פושע או מנעולן שיכול לנצל לרעה את המצב שבו אתם נמצאים, לכן לפני בחירת מנעולן חשוב מאוד לוודא שגורם מקצועי מטפל בכם.
חזרתם מהמכון כושר? הייתם בברית? חתונה? בר מצווה? נאבדו לכם המפתחות לרכב?
או יותר מי זה, גיליתם שהמפתחות ננעלו בתוך הרכב ?  אנחנו פה אל דאגה !

זמן הגעה עבורכם הוא דבר מאוד חשוב. יש מנעולנים שלא נמצאים באזור מגוריכם אתם יכולים לצלצל לאותו מנעולן ולהזמין אותו אך תצטרכו להמתין לו זמן רב עד שהוא יגיע. מנעולן 10 יודע שזמן הגעה זה דבר חשוב מאוד.
כמה טוב שיש הרגשת ביטחון שיש בעל מקצוע שאתם סומכים עליו.

השירותים שלנו:  תיקון דלת רב בריח, דלת חוסם, דלת זכוכית, דלת פנים מעץ, מתכת, אלומיניום, פריצה תיקון ושיפוץ כל סודי הדלתות, התקנת מנעול חכם, החלפת מנעול וצילנדר, התקנת דלתות, התקנת מנעול ביטחון, התקנת סוגר דלת, החלפת מנגנון לדלת, התקנת מנעול כספת, פריצת כספת, פריצת רכבים תיקון ידית בהלה ומילוט, התקנת מחזיר דלת, התקנת מנעול חשמלי, התקנת סוגרי דלת, התקנת מנעול אלקטרו-מגנטי ואלקטרו-מכני, שדרוג פרזולים וידיות לדלתות, בקרת כניסה ועוד.

אנו מספקים מענה אמין, מקצועי ומהיר ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד בכל אזור השרון והמרכז.

מנעולן בחריש

מנעולן
5/5

שירותים נוספים

מנעול חשמלי וקודן לשער

התקנת קודן ואינטרקום לדלת כניסה הכנת תשתית לאינטרקום למערכת אינטרקום ביתי חשיבות רבה בשמירה על ביטחונם ופרטיותם של דרי הבית. בשנים האחרונות חלה התקדמות בטכנולוגיה של מערכות האינטרקום

לחצו כאן

מנעולן באבן יהודה

מתקן דלתות ופורץ מנעולים באבן יהודה נגנב לכם התיק  ובתוכו המפתח לבית , איבדתם את המפתח לדלת הכניסה או את המפתח לרכב? רגע לפני שאתם

לחצו כאן

מנעולן בהוד השרון

החלפת צלינדר בהוד השרון החלפת מנעול צילינדר בהוד השרון, נתחיל בכך שהצלינדר הנפוץ כיום הוא אחד המנעולים המוכרים, קיימים  סוגים שונים של צילינדר כגון מנעולי

לחצו כאן

אזורי שירות

מנעולן 10- שירותי מנעולנות מיגון ואבטחה 
המפתח לשקט שלך!

תפריט נגישות

פנו אלינו
מנעולן 10- שירות מנעולנות
במה אוכל לעזור
שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות של, בית,רכב, כספות, במחירים הוגנים לכל כיס.שרות בכל שעה לא בשבת)
השאירו הודעה ואתקשר מיד כשאתפנה.
יעוץ חינם 0557226324
אתר :
www.manulan10.co.il