מנעולן 10
פורץ מנעולים בשרון ובמרכז

תוכן עניינים

כיצד נמגן את ביתנו מפני גניבות?

פריצות לבתים ועסקים בישראל:
על פי נתוני משטרת ישראל, השנה בוצעו 12,298 מקרי פריצה לדירות מגורים. לעומת זאת על פי נתוני לשכת המרכזית לסטטיסטיקה מיקרי הפריצה נאמדים במספרים גבוהים בהרבה.
בתחום ההתפרצויות לחנויות ולבתי עסק דיווחה המשטרה כי 5,531 מקרים אירעו במהלך השנה, נתון המוביל למסקנה כי אחת לשעה וחצי נפרץ בית עסק.

נתקלתם עם גנב מה עושים?
זהו מצב מפחיד ועלול להתרחש גם לכם להלן מספר עצות בנושא:

נעלו את עצמכם בחדר אם ניתן ואל תבצעו פעולה שעלולה להתפרש כאיום על הפורץ. עשו רעשים והדלקת אורות ככל שניתן ואל תנסו ליצור מגע עם הפורץ, בשום פנים אל תחסמו את נתיב הבריחה שלו.

זכרו שמדובר בגנב שמטרתו לקחת חפצי ציוד ולא שודד ולכן ברגע שהפורץ יחשף הוא יעדיף לברוח ולא להתעמת אתכם.

צפו בסרטון מתוך כתבה בערוץ 2, ותראו כמה קל ופשוט לגנבים לפרוץ לביתכם, וגם איך נתמגן ונזהר מפני פריצות.

לחץ כאן

פורץ מנעולים בשרון ובמרכז

לרוב מדובר בדירה/עסק שיש לגנב מידע מוקדם באמצעות תצפית מקדימה. מיגון יכול לסייע מאוד כנגד הברחה של פורצים אקראיים. "פורצים יבחרו לרוב את הדירה שיהיה הכי קל לפרוץ אליה"

אז אלו אמצעים יקשו או ימנעו מהגנב לבחור בכם כיצד?

התקינו מצלמות בבתים כגורם הרתעה, סורגים בחלונות, מערכות אזעקה/התרעה ואמצעי מיגון שונים ומתוחכמים. אך מנתונים שנאספו לאורך השנים נמצא שהדרך הקלה והפשוטה ביותר לפרוץ לביתכם היא דרך הדלת, כמה מפתיע?

כן, לגנבים שיטות רבות לפרוץ את צלינדר הדלת בכלים שכל אחד יכול לרכוש און-ליין באינטרנט. באמצעות "פריצה שקטה" שתתבצע בפחות מ-60 שניות או פריצה רועשת במקרה של צלינדר מעט יותר איכותי.

בשוק קיימים מגוון רחב של צלינדרים בגדלים שונים ולמגוון סוגי דלתות ובאיכות שונה, מנעולן  יוכל להמליץ ולהתקין לכם צלינדר ואמצעי מיגון המתאים עבורכם ושתהיו בטוחים יותר

איך מונעים פריצה?

מנעולן ברעננה

כמה עצות מעבריינים שתושאלו בכלא על אופי הפריצות והבתים אליהם הם פרצו.

שאלות ותשובות

רוב הפורצים הודו שיסתלקו מן המקום במהירות כאשר תופעל האזעקה. בודדים אמרו שינסו לעצור או להמשיך בפריצה כאשר האזעקה עובדת.

הפורצים אומרים שהשעות העדיפות הן שעות הבוקר והצהריים המוקדמים. "כולם בעבודה ובבתי הספר, ואחרי 14:30 גם אלו שחזרו הביתה כדי לאכול ארוחת צהריים כבר חזרו לעבודה". אך לא מן הנמנע שגם בשעה שאתם ישנים תזכו ל"ביקור" כך שיש לנקוט באמצעי זהירות 24/7

רוב הפורצים מודים שכלבים גדולים ורעשניים יגרמו להם לוותר על הפריצה. מנגד כלבים קטנים לא באמת מטרידים אותם.

"גזמו שיחים גבוהים, השאירו אור דולק בחצר והכניסה, הכירו מי השכנים שלכם אם אתם חדשים באזור ודווחו למשטרה על כל אדם חשוד שמטייל באופן מחשיד בשכונה השאירו טלוויזיה או רדיו דולקים. התקינו מצלמת אבטחה במקום בולט לחילופין השתמשו במצלמות דמו כאופציה נוספת, סורגים על הדלתות והחלונות, ואל תשאירו מפתח מתחת לשטיח או בעציץ.

מנעולן
5/5

שירותים נוספים

מנעול חשמלי וקודן לשער

התקנת קודן ואינטרקום לדלת כניסה הכנת תשתית לאינטרקום למערכת אינטרקום ביתי חשיבות רבה בשמירה על ביטחונם ופרטיותם של דרי הבית. בשנים האחרונות חלה התקדמות בטכנולוגיה של מערכות האינטרקום

לחצו כאן

מנעולן באבן יהודה

מתקן דלתות ופורץ מנעולים באבן יהודה נגנב לכם התיק  ובתוכו המפתח לבית , איבדתם את המפתח לדלת הכניסה או את המפתח לרכב? רגע לפני שאתם

לחצו כאן

מנעולן בהוד השרון

החלפת צלינדר בהוד השרון החלפת מנעול צילינדר בהוד השרון, נתחיל בכך שהצלינדר הנפוץ כיום הוא אחד המנעולים המוכרים, קיימים  סוגים שונים של צילינדר כגון מנעולי

לחצו כאן

אזורי שירות

מנעולן 10- שירותי מנעולנות מיגון ואבטחה 
המפתח לשקט שלך!

תפריט נגישות

פנו אלינו
מנעולן 10- שירות מנעולנות
במה אוכל לעזור
שירותי פריצה ומנעולנות נותן שירות של, בית,רכב, כספות, במחירים הוגנים לכל כיס.שרות בכל שעה לא בשבת)
השאירו הודעה ואתקשר מיד כשאתפנה.
יעוץ חינם 0557226324
אתר :
www.manulan10.co.il